Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Sitemiz Comodo SSL sertifikaya sahip olup. Tüm kişişel verileriniz güvende tutulmaktadır.

UYARI !

Sitemiz 18 yaş altı kişilere uygun olmayıp satışı kapalı olup yasaktır.

Vape ürünleri dahil hiç bir tütün ürünlerini önermemekteyiz

Sitemizden yaptığımız alışverişin bütün sorumluluğu size aittir

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tamamı için sadece ‘Aracı’ pozisyonundayız. Her bir ürünün garanti ve güvenlik koşullarından üreticileri sorumludur. Bu konuda hiç bir sorumluluğumuz yoktur.

Sıvı likit olarak adlandırılan ürünler zehirli ve bağımlılık yapan bir madde olan nikotin içerir.. Herhangi bir yan etki veya yan etkilesini görürseniz, ürünü hemen kullanmayı bırakın ve bir doktora başvurun. Ürün oral yoldan direkt içilir ve alınırsa zehirli olabilir. Ürünlerimiz sigarayı bırakma ürünleri değildir ve bu şekilde test edilmez veya garanti edilmemiştir. Ürünlerimiz Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiş; ayrıca herhangi bir hastalık veya durumun tedavisi, önlenmesi veya tedavisi amaçlanmamıştır. Onların korunması için, lütfen çocukların ve ev hayvanlarının ulaşamayacağı yerlerde saklayın. Ürünlerimizi satın almadan önce kullanım koşullarımızı okuyun.

Teslimat kargo  işlemleri

Siparişleriniz ödemesi alınıp onaylandıktan sonra 1-4 iş günü içerisinde kargoya sevk edilir.

Ürünleriniz azami özen gösterilerek paketlenip ambalajlanır ve zarar görmeyecek şekilde kargo şirketine teslim edilir.

Ürünleriniz kargolandıktan sonra tarafınıza kargo takip numarasını da içeren ayrı bir email gönderilir. Bu kargo takip numarasıyla ilgili kargo şirketinin websitesinden ya da çağrı merkezinden gönderinizle ilgili güncel bilgileri öğrenebilirsiniz.

Ürünleriniz tarafınıza ulaştığında kargo paketini açmadan once videolu kayıt yapıp ürünlerinizin tarafınıza sorunsuz şekilde ulaştığına emin oluncaya kadar kaydınızı sürdürün. (Sorun oluşması durumunda bu kayıt sizden istenecektir. Kayıt alınmayan hiç bir gönderiyle ilgili mesuliyet kabul edilmeyecektir)

Kargo süresi genel olarak 1 ile 3 iş gün içerisinde olmaktadır. Gecikme ya da yanlış gönderim olması durumunda lütfen hem bize hem de kargo şirketine zamanında bilgi verin.

Vaktinde alınmayan kargolar iade sürecine düşmektedir. Bu durumda kargo şirketi ürünlerinizi tarafımıza iade edecektir. Bundan doğacak sorunlarda mesuliyet kabul edilmeyecektir.

DEĞİŞİM İŞLEMİNİ NASIL YAPABİLİRİM ?

 • Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün boyunca değişim talebinde bulabilirsiniz.
 • Değiştirmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı. Aksi halde talebinize olumsuz cevap verilecektir.
 • Ürün bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilir. Değişiminiz ürün stoklarda mevcut ise size kargolanır. Ürünün stoklarda olmaması halinde ücret iadeniz gerçekleşir ve size elektronik ortamlardan bilgilendirme yapılır.
 • Ürünlerinizi, değişim talebinden sonra size bildirilmiş olan kargo numarasıyla ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.
 • Sıçratma sorunu kullanım hatasıdır, değişim kapsamına girmemektedir.
 • Atomizer camlarında müşteri kaynaklı yanlış alımlar da değişim kabul edilmemektedir.

 

İADE İŞLEMİNİ NASIL YAPABİLİRİM ?

  • Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün boyunca iade talebinde bulunabilirsiniz.
  • İade etmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı.
  • İade edilen ürün, yetkililer tarafından değerlendirilir ve iadeniz gerçekleştiğinde size elektronik ortamlardan bilgilendirme yapılır.
  • Ürünlerinizi, iade talebinden sonra size bildirilmiş olan kargo numarasıyla ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.
  • Sıçratma sorunu kullanım hatasıdır, iade kapsamına girmemektedir.
  • Atomizer camlarında müşteri kaynaklı yanlış alımlar da iade kabul edilmemektedir.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.